Tabletki CGA800 czy Green Coffee Plus

CGA800: opinie, cena, forum vs. Green Coffee Plus. Co Lepsze?


CGA800
, jest preparatem odchudzającym, który nie wymaga od Ciebie żadnych wyrzeczeń, zawiera kwas chlorogenowy, działa odchudzająco, ma właściwości przeciw utleniające, przeciw zapalne, jednak CGA800 został wzbogacony o kofeinę.

Opinie lekarzy i naukowców są jednoznaczne, prawie 90% osób borykających się z nadwagą cierpi również na podwyższone ciśnienie tętnicze. Wniosek nasuwa się sam albo jest to preparat tylko dla wybranych (osób z prawidłowym ciśnieniem) albo też stosując CGA800 należy prowadzić regularne pomiary ciśnienia i zrezygnować z kawy.

Tabletki CGA800 czy Green Coffee PlusŚrodkiem odchudzającym o podobnym działaniu jest Green Coffee Plus, tabletki te składają się jedynie z naturalnych składników, dzięki czemu są bardzo bezpieczne i możesz je przyjmować tak długo aż osiągniesz wymarzoną sylwetkę.

Green Coffee Plus zatrzymuje wchłanianie cukru, a tym samym zmusza organizm do uwolnienia zapasów w postaci tkanki tłuszczowej, która zostaje przetworzona na energie, reszta zaś spalona.

Green Coffee Plus gwarantuje Ci pozbycie się do 10 kilo zaledwie w 6 tygodni, możesz przyspieszyć ten proces rezygnując w tym czasie ze słodyczy i przeznaczając troszkę czasu na niewyczerpujące spacery.

Preparat zawiera:

– kwas chlorogenowy, który reguluje metabolizm (zachwiania metabolizmu są główną przyczyną otyłości).

– zielona kawa jest naturalnym przeciwutleniaczem, a więc opóźnia proces starzenia komórek, ma również działanie przeciwzapalne.

UWAGA: zielona kawa nie zawiera kofeiny, a więc nie podwyższa ciśnienia tętniczego i jest bezpieczna dla osób cierpiących na nadciśnienie.

Na pewnym forum znalazłam opinie na temat obu preparatów. Ci, którzy stosowali Green Coffee Plus przez cały czas kuracji czuli się świetnie, nie odnotowali żadnych skutków ubocznych, natomiast osoby przyjmujący CGA800 często odczuwały stan niepokoju i pobudzenia spowodowany przez kofeinę.

Cena obu produktów jest zbliżona, działanie i efekty również, jednak Green Coffee Plus (www.greencoffeeplus.pl <- najniższa cena) jest zdecydowanie bezpieczniejszy, ponieważ mogą go stosować nawet osoby z nadciśnieniem tętniczym i dużo wygodniejszy, ponieważ nie trzeba obawiać się skoków ciśnienia podczas stosowania preparatu, nie trzeba również rezygnować z ukochanej filiżanki kawy.

1 thought on “CGA800: opinie, cena, forum vs. Green Coffee Plus. Co Lepsze?

  1. MoniAA

    Witam, stosuję ten drugi suplement czyli green coffee plus już od ok 5 tygodni bo wczesniej widziałam już gdzieś reklamę i schudłam ok 8 kg 🙂 Moim zdaniem efekty bardzo dobre i preparat ten faktycznie jest skuteczny.

    Co mogę dodać to to ze w ogóle nie ćwiczyłam, ale ograniczyłam słodycze i fast foody, i w ogóle zaczęłam jeść o wiele bardziej naturalne produkty jak np. ryż brązowy, mąka ciemna a nie jasna itp. na słodkości czasem sobie pozwalam ale zwykle jest to np. gorzka czekolada 60% goplany moja ulubiona mmmmmm xD
    szczerze mogę go polecić wszystkim niezdecydowanym 😛

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *