Dieta Dukana: forum, opinie, efekty. NIE POLECAM.

Dieta Dukana eliminuje efekt jo-jo, pierwszy spadek wagi można zaobserwować już po kilkunastu dniach. Jednak należy się dobrze zastanowić, ponieważ jest to dieta na całe życie. Zobacz opinie na jej temat i przekonaj się czy faktycznie warto się za nią zabierać…

Dieta Dukana składa się z:

Dieta Dukana - opinie i informacje– fazy uderzeniowej, podczas której spożywamy jedynie produkty białkowe, jednocześnie eliminując te z dużą zawartością tłuszczu, trwa tak długo aż osiągniemy wymarzony wygląd.

– faza utrwalenia, która ma zapobiec efektowi jo-jo, w tej fazie jesz nadal produkty białkowe, ale co drugi dzień dodajesz warzywa, owoce, pieczywo i produkty skrobiowe.

Uwaga czas trwania tego etapu obliczamy mnożąc każdy zgubiony kilogram razy 10 dni. Jeśli schudłeś 10 kilo, to przez kolejne 100 dni musisz wytrwać na diecie.

– faza białkowych czwartków, trwa do końca życia i oznacza, że w każdy czwartek należy jeść wyłącznie produkty białkowe.

Jakaś alternatywa dla diety Dukana?

Wielu z was piszę do mnie, że zaczęliście już dietę Dukana, jednak okazała się zbyt drastyczna i jaka dieta byłaby najlepszą alternatywą i jednocześnie żeby były identyczne efekty.

Myślę więc, że znalazłam coś dla tych, którzy tak jak ja z uśmiechem na ustach czytali zasady diety Dukana zastawiając się jak wiele osób pozwoli by ich całe życie kręciło się wokół walki z nadwagą i to do końca życia.

Dieta 5: 2 jest szybką dietą odchudzającą i eliminującą efekt jo-jo, podczas której nie musisz się wyrzekać słodyczy i ulubionych przekąsek. Efekty nie są takie same jak po diecie Dukana z tego co widzę po opiniach i swoich doświadczeniach. Efekty są po prostu dużo lepsze 🙂

Przez pięć dni w tygodniu jesz, co chcesz, tłuste potrawy, słodycze, jednym słowem wszystko czego zapragniesz. W dwa pozostałe dni ograniczasz kalorie do 500 kobiety, do 600 mężczyźni, a ilość posiłków do 2-3 dziennie.

Nie oznacza to jednak ze musisz głodować. Jeśli zamienisz mięso na rybę, makaron na warzywa gotowane na wodzie lub parze, a słodycze na świeże owoce, nie odczujesz tej niby głodówki tak bardzo.

Jak każda szybka dieta odchudzająca, ta również powoduje silne odczuwanie głodu, spadek energii, dlatego uzupełnieniem szybkiej diety odchudzającej 5: 2 jest preparat 5:2 Booster, który został opracowany oddzielnie dla kobiet i mężczyzn by spełniać ich zróżnicowane potrzeby.

5: 2 diet booster:

Dieta 5:2 - Suplement Diet Booster– uzupełnia witaminy i minerały

– hamuje przyswajanie tłuszczu, przez co istniejącą tkankę tłuszczową zamienia na energię

– zmniejsza apetyt i uczucie głodu

– kontroluje poziom hormonów w czasie trwania diety u kobiet

– pozytywnie wpływa na osłabione włosy i paznokcie

– kontroluje poziom testosteronu, hormonu odpowiedzialnego za utrzymanie muskulatury ( mężczyźni)

– poprawia libido, stabilizuje poziom popędu seksualnego ( mężczyźni)

Na pewnym forum znalazłam opinię kobiety, która rozpoczęła dietę Dukana, jednak zabrakło jej wytrwałości i bardzo szybko powróciła do poprzedniej wagi, podliczyła również koszt gotowania oddzielnie dla siebie i reszty domowników.

Okazało się, że łączna cena diety Dukana jest bardzo wysoka. Szybka dieta odchudzająca 5:2 wzbogacona preparatem 5:2 diet booster (www.dietbooster.pl) jest o wiele tańsza wynosi dokładnie tyle ile cena suplementu, trwa tylko 6-8 tygodni daje lepsze efekty, a dzięki wyjątkowym właściwościom 5:2 diet booster chroni przed efektem jo-jo.

O diecie 5 na 2 oraz suplemencie 5:2 Diet Booster polecam Ci przeczytać na stronie producenta -> www.dietbooster.pl (Tam jest też dostępna najniższa jego cena).

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *