Dieta Kopenhaska - posiłek

Dieta Kopenhaska: opinie, forum, efekty. Czy Naprawdę WARTO?

Dieta kopenhaska, to kolejna dieta cud, pełna wyrzeczeń, a jej autor zapewnia, że w ciągu zaledwie 13 dniu pozbędziesz się min. 13 kilogramów, że nie dopadnie Cie efekt jo-jo.

Dieta Kopenhaska - opinie i inneW tym czasie możesz jeść jedynie chude mięso, jaja i warzywa, rezygnujesz z produktów zbożowych, słodyczy, innych przekąsek, a także napojów alkoholowych.

Uwaga słodycze i inne przekąski odstawiasz na zawsze. Autor diety kopenhaskiej z jednej strony zapewnia, że efekt jo-jo nie nastąpi, a drugiej informuje, że możesz bezpiecznie powrócić do diety nie wcześniej niż po dwóch latach.

Istotnie amatorzy diety kopenhaskiej niestety nie utrzymują wagi, z prostej przyczyny szybka dieta odchudzająca rozregulowuje do reszty metabolizm, który jest odpowiedzialny za otyłość.

Należy również pamiętać, że utrata 10 kilogramów w dwa tygodnie bez preparatów wspomagających organizm negatywnie odbije się na paznokciach i włosach, a skóra samoczynnie nie zmniejszy swojej objętości.

Na pewnym forum można przeczytać opinię kobiety, która stosowała dietę kopenhaską, straciła 12 kg uzyskując wagę 74 kilo, po niespełna 18 miesiącach ważyła 174 kg, i szukała pomocy, nie wiedząc, jaką dietę wybrać tym razem. Czy to nie efekt jo-jo?

Alternatywą dla wszystkich, którzy chcą stracić na wadze w krótkim czasie jest dieta 5:2, która tym różni się od pozostałych, że doprowadza do ładu metabolizm.

Przez 5 dni jesz dosłownie wszystko, bez żadnych ograniczeń, w dwa pozostałe redukujesz ilość kalorii do 500 kobiety i 600 mężczyźni, a liczbę posiłków do 2-3 dziennie. W dni o zmniejszonej liczbie kalorii mięso zamieniasz na rybę, sałatki na gotowane warzywa, słodycze na surowe owoce.

W ten sposób w przeciągu 4-6 tygodni pozbędziesz się 10 kg. Jednak by zrobić to bezpiecznie i bez odczuwania głodu i spadku energii należy wzbogacić dietę o suplement 5:2 Diet Booster, który jest nazywany naturalnym pożeraczem tłuszczu.

Poniżej możesz zobaczyć prawdziwe efekty jednej z osoby, która przetestowała na sobie dietę 5 na 2:

Efekty diety 5 2, nie diety kopenhaskiej

Stworzony w dwóch różnych wersjach dla kobiet i mężczyzn. Po pierwsze przyspiesza chudnięcie, ponieważ blokuje przyswajanie tłuszczy (należy pamiętać, że nadal możemy jeść wysoko kaloryczne produkty), po drugie odblokowuje zapasy w twoim organizmie, czyli odłożony tłuszczyk przetwarza na energię.

Tak właśnie wygląda prawidłowa przemiana materii. Hamuje uczucie głodu i zmęczenia. 5:2 Diet Booster uzupełnia niedobory witamin i minerałów. Dodatkowo formuła dla kobiet utrzymuje hormony na właściwym poziomie, wspomaga włosy, skórę i paznokcie.

Formuła dla mężczyzn utrzymuje testosteron na odpowiednim poziomie odpowiadający za muskulaturę, poprawia libido, reguluje popęd seksualny.

5:2 Diet Booster jest nierozłącznym elementem diety 5 na 2, a jego cena jest bardzo przystępna biorąc pod uwagę korzyści i efekt, jaki osiągamy dzięki 5:2 diet booster. Najniższa cena jest prosto od producenta czyli www.dietbooster.pl

3 thoughts on “Dieta Kopenhaska: opinie, forum, efekty. Czy Naprawdę WARTO?

 1. Patryk

  Wiadomo że te wszystkie drastyczne diety typu dukana i kopenhaska będą w końcu zle oddziaływały na organizm. Diety 5 2 jeszcze nie sprawdzałem ale szukałem coś takiego więc zabieram się do roboty ;P o efektach napiszę niedlugo

  Odpowiedz
 2. Marikaa9

  NIE STOSUJCIE DIETY KOPENHASKIEJ!!!! moja kumpela też miała po tym efekt jojo +20kg MASAKRA JAKAŚ a ja chciałam to stosować….

  Odpowiedz
 3. Martus

  Również nie polecam hopenhaskiej po 5:2 schudłam 8 kg więc mogę polecić chciałam schudnąć 10 kg ale według mnie i tak najlepsza dieta jeśli dołączymy do tego 5:2 diet booster, z resztą jeszcze ją stosuję więc 2 kg powinno zjechać :DD

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *