O stronie

Marta - zdjęcieHej! Z tej strony Marta 🙂

Na co dzień prowadzę kilka blogów na takie tematy jak odchudzanie, zdrowe odżywianie, czy trening w domu i na dworze. Głównie, jak widać interesuję się już od kilku lat zdrowym trybem życia i poprzez blogi uwielbiam z tą pasją dzielić się z innymi.

Na tym blogu piszę w głównej mierze o tym jak schudnąć nie wychodząc z domu 🙂 Jest to według Ciebie niemożliwe? Jeśli tak, to grubo się mylisz, ponieważ sama schudłam tak ponad 10 kg 🙂 i to w bardzo szybkim czasie bo ok jednego miesiąca 🙂

Trzeba tylko wiedzieć co robić, żeby było to skuteczne 🙂 a nie w ciemno kupować jakieś „skuteczne” preparaty i inne cuda.

Odchudzanie w domu to dobra opcja dla tych, którzy nie chcą tracić czasu na dojazdy i pieniędzy na siłownię czy dietetyków.

Jest to również bardzo dobre rozwiązanie dla osób, które nie lubią się zbytnio pokazywać, tym bardziej jeśli dopiero zaczynamy swoją przygodę z odchudzaniem 🙂 A przecież takich osób jest całe mnóstwo, którzy wstydzą się swojego wyglądu i woleli by pójść poćwiczyć na siłownię tracąc najpierw parę kilogramów.

Pozdrawiam i życzę miłego czytania 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *